Dane teleadresowe firmy Środek na mykotoksyny


Adres: Legnicka 28

Miejscowość: Łódź

Kod pocztowy: 94-234

Telefon: 724676094

Nazwa firmy: FERTIL-ECO

Domena: https://www.impactpowder.com/Opis:


Mykotoksyny są jednym z poważniejszych zagrożeń występujących w hodowli zwierząt. Dlaczego? Ponieważ wytwarzają je niektóre gatunki grzybów. Stanowią one przyczynę reakcji alergicznych, chorób, a nawet śmierci organizmów żywych. Ważne, aby trzoda czy drób były chronione przed działaniem tych niepożądanych toksyn.

Pomóc w tym może środek na mykotoksyny w dodatku paszowym E559 Impact Powder produkowanym przez firmę PPHU Fertil-Eco. Dzięki niemu układ pokarmowy zwierząt jest chroniony i lepiej trawi paszę, która staje się przez to wydajniejszym źródłem cennych wartości odżywczych. Regulacja pasażu jelitowego czy przepuszczalności błon jest ważnym krokiem ku zmniejszeniu chorób i innych problemów stada.

Inwestycja w dodatki paszowe, szczególnie te o typowo prozdrowotnym charakterze, zdecydowanie się opłaca. Powstrzymywanie biegunek czy innych objawów zatruć jest możliwe dzięki dostępnym na rynku rozwiązaniom. Wzbogacona o naturalne minerały pasza nie szkodzi, a wręcz przeciwnie, pomaga zwierzętom hodowlanym!

Data dodania: 22-04-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o FERTIL-ECO


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!