Dane teleadresowe firmy Wspinaczka sklep


Adres: Grudzieniec 12

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-601

Telefon: 618437688

Nazwa firmy: Rockice

Domena: https://rockice.pl/Opis:


Zbliżają się wakacje, a Ty zastanawiasz się nad tym, dokąd pojedziesz z rodziną? Dzieci zapewne ucieszyłyby się z wypadu nad morze, ale może tym razem warto zostawić je pod opieką najbliższych i zrobić sobie wspólne wakacje z mężem czy żoną z dala od krzyku i psot ukochanych szkrabów? Jeśli jesteś miłośnikiem sportów ekstremalnych, to musisz pojechać w góry!

W takim wypadku jednak będziecie potrzebowali odpowiedniego sprzętu oraz ubrań ochronnych. Przeżyj niesamowitą przygodę z ukochaną osobą u boku, a jeśli zawsze fascynowała Cię wspinaczka, musisz odwiedzić sklep rockice.pl i zapoznać się z jego bogatym asortymentem alpinistycznym. Co ważne wykwalifikowany zespół pasjonatów sportów górskich pomoże Ci dobrać odpowiedni ekwipunek, który wytrzyma trudne warunki pogodowe czy duże obciążenie. 

Strona internetowa jest przejrzysta, co znacznie ułatwi zakup sprzętu turystycznego. Oprócz tego firma świadczy usługi w zakresie przeglądów okresowych zarówno sprzętu wspinaczkowego, jak i wysokościowego. Miejsce to oferuje wiele sprawdzonych rozwiązań, a przy tym możliwość zakupu idealnego sprzętu. 

Data dodania: 11-05-2019
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Rockice


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!