Dane teleadresowe firmy Piękne zdjęcia czarno białe


Adres: Głogowska 16

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-734

Telefon: 795 770 771

Nazwa firmy: Brodziak Gallery

Domena: https://szymonbrodziak.com/Opis:


Artysta-fotograf ogłaszający się na stronie szymonbrodziak.com zaprasza do kontaktu i zapoznania się z przygotowaną ofertą osoby zainteresowane udziałem w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Na spotkanie z twórcą można umówić się osobiście lub też wykupić voucher dla bliskiej osoby. Rezerwacja terminu odbywa się online, przez formularz zgłoszeniowy.

Efektami nawiązanej współpracy na linii model-fotograf są unikalne, pełne ekspresji zdjęcia, które mogą stanowić niezapomnianą pamiątkę bądź też estetyczną, przyciągającą wzrok ozdobę każdej przestrzeni. Artysta na życzenie klienta jest w stanie przygotować zbiór fotografii w formie albumu, kolażu lub plakatu. 

Korzystając z oferty, zamawiający może liczyć na piękne zdjęcia czarno-białe wykonane zarówno w studio, jak i na świeżym powietrzu, w wybranej scenerii. Fotograf prowadzi też sesje tematyczne, na przykład dla nowożeńców. Listę propozycji zawierających dostępne aranżacje przedstawiono online, może z powodzeniem posłużyć także jako inspiracja.

Data dodania: 07-09-2023
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Brodziak Gallery


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!